The Ellen DeGeneres Shoë fiton në People Choice Award, pavarësisht atmosferës toksike

The Ellen DeGeneres Shoë fiton në People Choice Award, pavarësisht atmosferës toksike

Ka pasur polemika në E! People’s Choice Awards kur shfaqja e Ellen DeGeneres fitoi gongun më të mirë gjatë ditës.

Komediani 62-vjeçar falënderoi stafin e saj në shfaqje pas fitores pavarësisht akuzave për një mjedis toksik në sheshxhirime që e ndoqi gjatë verës dhe çoi në një hetim dhe largimin e producentëve.

Një hetim i Ëarner Bros për atë që po ndodhte në shfaqje bëri që tre producentë të lartë të largoheshin nga programi në gusht pas akuzave për ngacmim dhe sjellje të keqe.

Ellen, një nga figurat më të profilit të lartë në TV Amerikan, i kërkoi falje stafit pasi një rishikim i brendshëm zbuloi “mangësi në lidhje me menaxhimin e përditshëm të shfaqjes”.

Polemikat nuk ishin të mjaftueshme për të ndaluar fitoren e Ellen DeGeneres Shoë në votimin e tifozëve për People Choice Aëards./Insajderi.com

Mirror