“Tmerrohen” sheikët – aktorja kosovare shfaqet pa të brendshme në Dubai

“Tmerrohen” sheikët – aktorja kosovare shfaqet pa të brendshme në Dubai

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’. Përveç talentit në aktrim, ajo komentohet shumë edhe për stilin e saj të veçantë.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sidomos në Instagram. Ajo është duke qëndruar në Dubai, ku vazhdon të publikojë foto provokuese në rrjetet sociale.

Se fundmi ajo ka nxjerr një video në “Instastory”, ku shfaqet pa reçipeta. Me këtë veshje duket se ajo po tenton të tërheqë vëmendjen e sheikëve në Dubai.