Tom Hardy dhe James Norton janë dy aktorët favorit për të luajtur James Bond-in e ri

Tom Hardy dhe James Norton janë dy aktorët favorit për të luajtur James Bond-in e ri

Tom Hardy është zbuluar si i preferuari i ri  për të qenë James Bond i ardhshëm.

43-vjeçari, i cili luajti të dy binjakët Kray në filmin me gangster Legend, është favoriti 6-4 për të ndjekur hapat e Daniel Craig si 007 i ardhshëm.

Aktori i McMafia, James Norton, 35 vjeç, është në vendin e dytë, ndërsa aktori Skocez Sam Heughan, 40, i njohur më shumë për rolin e tij në dramën historike Outlander, është pretendenti tjetër kryesor.

Aktorë të tjerë në këtë garë janë Idris Elba , Richard Madden dhe Jamie Bell./Insajderi.com

Mirror