Trejsi Sejdini mban orë në dorë, çmimi marramendës

Trejsi Sejdini mban orë në dorë, çmimi marramendës

Është njëra nga modelet më të komentuara, ish miss Universe, Trejsi Sejdini ka tërhequr vëmendjen  që në daljen  e saj të parë me pamjen  por edhe me jetën luksoze që bën. Udhëtimet e shpeshta, blerjet e shtrenjta por edhe jeta e saj private ka qenë në focus të mediave rozë.

 

Së fundmi  ajo nëpërmjet një postimi ka treguar orën e saj luksozetë firmës së njohur “Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chrono”.

Kjo orë mban çmimin 59 mijë dollar dhe është version i limituar.