Altuna Seldiu-Tuna, na e solli si një "bombë" kur zbuloi se është bërë nënë edhe e një djali të dytë, ndërkohë që nuk kishte lajmër" />

Tuna i drejtohet me “Jom dashuru n’ty” personit që i vodhi zemren

Tuna i drejtohet me “Jom dashuru n’ty” personit që i vodhi zemren

Altuna Seldiu-Tuna, na e solli si një “bombë” kur zbuloi se është bërë nënë edhe e një djali të dytë, ndërkohë që nuk kishte lajmëruar më parë asgjë nga pritja e ëmbël, njofton Insajderi.
Artistes i lindi një djalë që e pagëzoi me emrin Zen.
Këngëtarja nuk kishte publikuar ende plotësisht imazhe ku shihet bebushi, ndërsa sot postoi një foto në InstaStory ku shihet të jetë në gjumë.

Poshtë fotografisë ajo ka shkruar: “Jom dashuru n’ty”, bashkangjitur një zemër të bardhë dhe një glob, kjo po që tregon se Zen i ka rrëmbyer mamasë zemrën. /Insajderi.com