Bukuroshja është mjaft e kërkuar, ndërsa po pushton zemrat e publikut pothuajse në çdo vend.

E njëjta nuk kursen që të ndajë me fansat fotografi dhe video të ndryshme, e cila vjen çdo herë e më në formë.

Këngëtarja 34-vjeçare së fundmi ka realizuar një set të veçantë fotografik, teksa vjen mjaft tërheqëse në të kuqe.

Ajo po ashtu është duke e shijuar suksesin e albumit të saj të fundit “Fortuna”, deri në publikimin e ndonjë projekti të ri.

Tuna përndryshe i është kthyer koncerteve pas një kohe të gjatë, pasi i ishte përkushtuar më shumë familjes.