Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi

Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi

Këngëtarja me origjinë ahqiptare, Linda Halimi mjaft e suksesshme në muzikë, është pëlqyer dhe vazhdon të ndiqet akoma nga të rinjtë për vokalin e saj unik.

Ajo prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë dhe sëbashku me partnerin e saj Davon Edwards, janë bërë prindër së një vajze.

Këngëtarja shqiptare është shumë aktive në rrjete sociale ku shpesh herë poston foto dhe video teje provokuerse.

Sëfundmi në një postim në rrjetet sociale Linda ka postuar një video ku shfaqet në palqestër duke e u stërvitur e më pas ia nis të kërcejë twerk.