Tyana sërish me fotografi nga shtrati

Tyana sërish me fotografi nga shtrati

Reperja kosovare, Tayna ka vazhduar me fotot e saj provokative

Tayna nuk ka të ndalur.

Reperja kosovare ka postuar në rrjete sociale disa foto nga një koncert i saj në Gjermani por nuk kanë munguar edhe disa foto e video të saj ku ajo në plan të parë vënë gjoksin e saj seksi.

Ndryshe, Tayna ka qenë njëra prej këngëtarëve më aktive në skenë këtë vit.

Ajo ka realizuar tri këngë dhe ka paralajmëruar se do të realizojë edhe këngë të tjera të reja për të gjithë adhuruesit e saj.