U kap duke u puthur me një person, Arbenita flet për herë të parë

U kap duke u puthur me një person, Arbenita flet për herë të parë

Është Insajderi ka publikuar një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me Kened Tahirin.

Në lidhje me këtë ka reaguar Kenedi ku tha se i është hakuar llogaria e tij në Snapchat.

Edhe Arbenita reagoi ku i kërcënoi mediat shqiptare, dhe tha se do të përballen me autoritetet angleze.

E tani ajo bëri një postim tjeter ku tha se Kenedi është ish i dashuri i saj, dhe se është çmenduri qe ai akoma i mban fotografitë e tyre prej 4 vitesh.

Më tutje ajo shtoi se ai e bëri këtë vetëm për famë, dhe videon e përdori kundër saj.

Arbenita poashtu tha se nuk është ndarë me Feron dhe se e dashuron atë.