U përfol që është shtatëzënë, Marina tregon barkun

U përfol që është shtatëzënë, Marina tregon barkun

Marina Vjollca së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes  me lajmet e shtatëzanisë. Prej disa ditëve është përfolur se Marina dhe Geti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, dhe shkak u bë një foto ku  çifti  u shfaq me duar tek barku i Marinës.

Më pas dyshimet u shtuan  kur Marina në çdo foto postonte nga pushimet mbulonte barkun, herë me duar herë më kapelë.

Me tu rikthyer në Shqipëri , moderatorja ka vendosur ti japë fund thashethemeve dukr treguar barkun. Në fotot e fundit Marina shfaqet e veshur me një fund të zi, bluzë të shkurtër dhe pa bark fare.