U shfaq duke u puthur me të! Ky është modeli serb, pjesë e videoklipit të Encës

U shfaq duke u puthur me të! Ky është modeli serb, pjesë e videoklipit të Encës

Këngëtarja e njohur Enca Haxhiu ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Rakia”, shkruan Insajderi.

Pjesë e videoklipit të saj ishte edhe ish-konkurrenti i “Për’ puthen”, Beart Rexhepi”.

Por kjo nuk mbetet më kaq, Enca ka zgjedhur që pjesë e klipit të saj të jetë një model serb i cili është një dizajner dhe njëkohësisht është i pasionuar pas palestrës.

Stefan Stojanovic, ishte pjesë e klipit të Encës e cila nuk ka zbuluar arsyen e pjesëmarrjes së tij në këtë projekt muzikor.

Përndryshe, kënga më e re e artistes nga Shqipëria arriti të komentohet e gjitha si pasojë e skenave eksplicite në videoclip./Insajderi.com