U shpreh kundër martesës me djalin e saj, nëna e Ronaldos habit me veprimin ndaj Georginës

U shpreh kundër martesës me djalin e saj, nëna e Ronaldos habit me veprimin ndaj Georginës

Futbollisti, Cristiano Ronaldo është njëri nga personat më të komentuar në botë.

Në lidhje më këtë jo rrallë herë në mediat rozë përfliten edhe partnerët e tij.

Së fundi në media është përfolur marrëdhënia e partneres së tij, Georgina dhe nënës, Dolores Aveiro.

Ajo është shprehur së fundi në një intervistë së është kundër martesës së djalit të tij me blogerën e famshme.

E kjo për një arsye goxha të fortë, nëna e futbollistit mendon se Georgina synon pasurinë e Ronaldos ndaj është kundër martesës.

Por, pavarësisht asaj që tha në intervistë, Dolores dhe Georgina e kanë follow njëra-tjetrën në Instagram dhe nuk kanë treguar ndonjë krisje.

Në anën tjetër, Georgina në një intervistë ka thënë së do të ishte shumë e lumtur nëse ai do t’i propozonte martesë.

“Nuk varet nga unë … Uroj,” u thotë ajo miqve të saj gjatë darkës, duke i dhënë një shenjë dashurie të dashurit të saj./SHQIP.com