U tha se Stresi ia dedikoi këngën, reagon Keisi

U tha se Stresi ia dedikoi këngën, reagon Keisi

Stresi ka vetëm pak orë që ka publikuar këngën e tij më të fundit, dhe që në momentet e para na u duk një dedikim!

Dje ai bëri dhe një postim për dashurinë, për të cilin u pendua më pas dhe e fshiu por me vonesë.

“Thonë se dashuria është një lojë e humbur, unë besova n’dashuri kur isha adoleshent shumë i humbur… T’ harrosh dikë që e ke dasht është njësoj sikur mos me e pas njoft asiher..”- janë fjalët e Stresit për të cilat nuk duhet shumë të kuptosh se për kë i ka.

Por si reagoi Keisi për këngën e re!

Ajo e ka pëlqyer sigurisht dhe e ka shpërndarë në Instastory, aty ku shkruan: “Fjalët po i mbaj përbrenda”.