‘U vrava pak por…’ – Prezantuesja shqiptare rrëzohet në festën e ditëlindjes

‘U vrava pak por…’ – Prezantuesja shqiptare rrëzohet në festën e ditëlindjes

Pak ditë më parë ajo festoj ditëlindjen e 24-të në një festë të organizuar nga miqtë dhe të afërmit e saj.

Prezantuesja e njohur Kiara Tito ka sjellur momentet e veçanta dhe festive të përmbledhura në një video.

Kiara e cila tashmë prej kohësh është larguar nga ekrani për tu fokusuar si vlogere, në këtë natë magjike për të ka patur edhe një moment të sikletshëm që ajo e ndau me adhuruesit e saj.

Kiara gjatë vallëzimit me mikeshat e saj në një moment është “tradhtuar” nga takat e larta duke u rrëzuar në dysheme, por të cilin ajo e kaloi me shumë sportivitet.