Udhëtimi i Marina Vjollcës drejt Milanos nuk ishte vetëm për qejf

Udhëtimi i Marina Vjollcës drejt Milanos nuk ishte vetëm për qejf

Para pak ditësh, në media të shumta u raportua për udhëtimin e Marina Vjollcës dhe bashkëshortit të saj reperit, Getoar Selimit, drejt Milanos në Itali, njofton Insajderi.

Ata zgjodhën të qëndronin në “Armani Hotel”, një vend i sofistikuar në zemër të Milanos.

Pak qejf e shumë punë mund të thuhet, sepse moderatorja e suksesshme, ka ‘goditur’ një kontratë me markën italiane, “Elisabetta Franchi”.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, zbuloi se ajo tani do të jetë një ambasadore e “Elisabetta Franchi”, si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

“E nderuar dhe e lumtur në ekstrem”, ka shkruar Marina teksa ka ndarë lajmin me ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

Extremely honored and happy to represent ELISABETTA FRANCHI in Albania and Kosovo as Brand Ambassador!!!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Në paraqitjet e saj televizive, moderatorja jo rrallë herë është parë me veshjet e kreatores italiane, linjat e së cilës përfshijnë aksesorë, çanta dhe këpucë.

Marka është e pranishme në 84 butikë në vende të shumta të botës. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

Ready for tonight! 📺 @elisabettafranchi

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on