Unikkatil dhe Ghetto Geasy në duet?

Fansat kanë pyetur nëse do të ketë bashkëpunim të mundshëm mes dy reperëve

Unikkatil dhe Ghetto Geasy në duet?

Gheto Geasy është një prej këngëtarve që shumë shpesh bën duete me kolegët e tij të estradës, pa marrë parasysh zhanri. Nuk mund ta themi të njejtën për Unikkatilin, por të dy pak a shumë janë dy prej reperëve më të famshëm shqiptar, anipse përfaqësojnë stile të ndryshmë të të njejtës kategori muzikore.

Në lllogarinë zyrtare të Unikkatil, TBA, fansat kanë bërë pyetjen nëse do të ketë ndonjë duet të ardhmen mes tij dhe Gheto Geasyt.

Mund të marrim frymë shlirë, jo nuk do të ketë duet mes tyre.

“A ka mundesi me ndodh ghetto geasy ft unikkatil”, është pyetja e ndjekësve, ndërsa përgjigja e TBA ishte “Jo nuk besoj”.