Urban Band fiton çmimin “Artisti i ri më i mirë” në Këngën Magjike

Urban Band fiton çmimin “Artisti i ri më i mirë” në Këngën Magjike

Gjatë mbrëmjes së sotme po mbahet festivali më i madh “Kënga Magjike 2021”.

Ndërsa, nata finale është duke u zhvilluar, çmimin ‘Best New Artist’ e rrëmbeu Urban Band me këngën ‘Edhe një natë’.

Për shkak të performacës së shkëlqyeshme dhe marrjes së çmimit, ata tashmë kanë marrë titullin ‘Big’./Insajderi.com