Vaji i avokados dhe benefitet e shumta për organizmin e njeriut

Vaji i avokados dhe benefitet e shumta për organizmin e njeriut

Billie Eilish është duke xhiruar dokumentarin për jetën dhe ngritjen e saj në botën e muzikës

Dokumentari i shumëpërfolur i Billie Eilish tani ka një titull zyrtar, një datë kur do të shfaqet dhe një “teaser”.

“The World’s a Little Blurry” do të shfaqet nëpër kinema dhe në platformën lansuese të Apple, Apple TV në shkurt të vitit 2021.

Lajmin për realizimin e këtij dokumentari u bë i ditur vitin e kaluar kur Apple TV kishte kërkuar 25 milion dollarë për filmin.

Ky dokumentar do të fokusohet në ngritjen e shpejtë të Billie Eilish në botën e muzikës dhe moment pas skenave. Një nga këto momente, mësimet e para të pianos të saj mund të shihen në trailerin e bashkangjitur./Insajderi.com