Vajza e Barack Obamës merr gjithë vëmendjen në mbrëmjen e matures

Vajza e Barack Obamës merr gjithë vëmendjen në mbrëmjen e matures

Vajza e ish-Presidentit të Shteteve të Bashkuara, Barack Obamës, ka shkëlqyer gjatë  mbrëmjes së saj të maturës, duke marrë vëmendjen e  të  gjithëve.

Fotot e  saj po bëjnë xhiron e rrjetit dhe Sasha është kthyer në kryefjalën e ditës, për shkak të look-ut të saj tepër të thejshtë dhe joshës.

Ajo u shfaq me një fustan të gjatë  të zi, me një të hapur  në njërën anë që I ekspozonte këmbën dhe flokët  I kishte krehur drejt, siç mund ta shihni në fotot  e mëposhtme.