Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet me një video gjysmë e zhveshur në Instagram

Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet me një video gjysmë e zhveshur në Instagram

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft tërheqëse e cila ka marr një vëmendje të gjerë në media , kjo për shkak të fotove të saj mjaft provkative.

Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse.

Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundmi në Instastoryn e saj, teksa në fokus kishte gjoksin.

Ndonëse nuk është fytyrë publike, Lotina ndiqet nga më shumë se 21 mijë ndjekës në Instagram.