Vajza gjen ‘zgjidhjen’, shet virgjërinë për të realizuar ëndrrën

Vajza gjen ‘zgjidhjen’, shet virgjërinë për të realizuar ëndrrën

Një vajzë e re nga Ukraina është e gatshme të shesë virgjërinë që të realizojë ëndrrën e saj.

Ajo dëshiron të fillojë të bëjë jetë luksoze e udhëtime me stil – dhe për këtë i duhen shumë para.

 

Ekaterina, 19-vjeçare, postoi një video për blerësit e mundshëm ku u prezantua me emrin dhe tregoi për gjuhët që dinte.

Më pas, tha se ofronte virgjërinë në këmbim të një jete luksoze dhe të lumtur, raporton Mirror.

“Në fund të fundit, ky është trupi im dhe vendos unë se çfarë të bëj me të”, tha vajza, e cila ka dhënë një çmim minimal prej 100 mijë eurosh dhe ka postuar foto me të brendshme.