Valdrin Sahiti është bërë baba përsëri

Valdrin Sahiti është bërë baba përsëri

Stilisti i njohur, Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër për herë të dytë.

Siç bëhet e ditur ata janë bërë përsëri prindër të një vajzë emri i të cilës nuk dihet endë.

Mësohet se Edita lindi në Washington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga ku edhe foshnja e porsalindur gëzon tashmë direkt nënshtetësi amerikane.

 

 

Valdrini dhe Edita tashmë jetojnë së bashku në Prishtinë dhe kanë edhe një vajzë me të madhe të quajtur, Bella.

 

 

Valdrin Sahiti njihet si një prej dizajnerëve më në zë të modës në Kosovë dhe stilist i shumë prej figurave publike./Insajderi.com