Vazhdojnë aventurat ajrore të Luana Vjollcës

Vazhdojnë aventurat ajrore të Luana Vjollcës

Moderatorja, Luana Vjolla, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet duke shijuar aventura ajrore.

Nga video e publikuar shihen pamje nga lartësia në qytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ajo  ka marrë pak pushim dhe duket se po e kalon mirë në vendin e yjeve, Dubai.

Ky pushim vjen pas suksesit që ka pasur në emisionin “Shiko Kush Luan”. /Insajderi.com

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)