Vazhdojnë demaskimet, Mikelës se “ Për’puthen” i publikohen fotografi para operacioneve

Vazhdojnë demaskimet, Mikelës se “ Për’puthen” i publikohen fotografi para operacioneve

Emisioni “Për’puthen” tashmë ka filluar sezonin e tretë të transmetimit, shkruan Insajderi.com

Vëmendje të madhe qysh në fillim ka marrë vajzat dhe djemtë, ku tashmë vetëm sa ka filluar publiku të fjalë për ta.

E së fundi faqja “Demaskimet” ka publikuar një fotografi ku shihet konkurrentja, Mikela e cila duket krejt ndryshe nga ajo që shfaqet në ekran.

Ajo shihet që ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj edhe pse ajo kishte pranuar për një të tillë.

Mikela është konkurrentja e katër e cila është prezantuar në emision, dhe hyrja e saj ngjalli reagime të shumta të djemtë.

Ajo së fundi është akuzuar është për një lidhje jashtë emisioni ku ajo ka treguar që ka qenë bashkë më të gjashtë vite por tashmë është ndarë./Insajderi.com