Vdes babai i Unikatilit

Reperi Unikkatil është përballur me një humbje të madhe.

Sot ka ndërruar jetë babai i tij dhe njoftimin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një postimi në Instagram.

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Review | Nga Skills tek Babastars në solo

Gepostet von Review am Samstag, 7. Dezember 2019

Unikkatili njihet për lirikat e serta karshi situatave të ndryshme.