Vdes modelja e Playboy pasi i dashuri e hedh nga ballkoni

Vdes modelja e Playboy pasi i dashuri e hedh nga ballkoni

Ka vdekur terapistja e Hollywood-it dhe njëkohësisht modelja e famshme e “Playboy”, Amie Harwick, shkruajnë mediat e huaja.

 

Vdekja e saj erdhi në mënyrë tragjike pasi dyshohet se ish i dashuri i saj, Gareth Pursehouse e ka hedhur nga ballkoni.

Amie u gjet pa shenja jete dhe tërësisht e gjymtuar si pasojë e rënies, në ambientet e jashtme të apartamentit të saj në Hollywood Hills.

Ajo ishte e fejuara e komedianit të njohur Drew Carey.