Vdes prezantuesja e njohur

Vdes prezantuesja e njohur

Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidentit, shkruan BBC.

Ajo besohet e ka humbur jetën në momentin kur një skuter dhe kamion u përplasën të premten në Battersea.

Emily ishte e njohur edhe nga kanali i saj në Youtube ku kishte rreth 340 mijë abonentë, ajo po ashtu ishte shumë e ndjekur edhe në Twitter dhe Instagram.

Kanali i saj ofronte këshilla shëndetësore dhe jetese, dhe ajo themeloi shfaqjen ’10 Arsyet pse.