Vëllau i Andit i reagon publikisht Jaminës që tha se e ka sjellur nga Amerika

Vëllau i Andit i reagon publikisht Jaminës që tha se e ka sjellur nga Amerika

Ish-konkurentët e “Për’puthen”, Andi Artani dhe Jasmin Kadriu, pas daljes nga emisioni për të vazhuar njohjen jashtë, nuk iu shkoi dhe shumë gjatë.

Dyshja i dhënë fund lidhjes dhe tani më nuk njdekin njëri-tjetrin as në rrjete sociale.

Jasmin akuzoi Andin se e la vetëm në ditëlindjen e Fatjonit dhe iku pas këngëtares Diona Fona.

Andi pas kësaj e postoi një foto ku shkruante “Para se të më gjykosh, duhesh të jesh përfekte”, por më pas e fshiu.

Përqarja mes tyre po vazhdon ende. Në një intervstë, Jasmin Kadriu ka përmendur dhe vëllain e Andit, Artanin, për të cilin tha se ajo e ka sjellur nga Amerika për t’i bërë surpriz Andit, por që ky i fundit nuk e kishte përmendur asnjëherë.

Pas kësaj deklarate, ka reaguar i vëllai, Artani, i cili ka postuar videon ku flet Kadriu për këtë pjesë dhe ka shkruar: “Unë veten e kom sjell nga Amerika dhe surprizën unë ja kom bo vëllaut tem, por megjithatë faleminderit që më ke marrë prej aeroportit”.

Lidhja mes Andit dhe Jasmin prej kur ka filluar kishte ngecje dhe mospajtime me njëri-tjetrin, por kësaj radhe mbetet për t’u parë se a do të rikthehet dyshja. /Insajderi.com