Vendi ku po kalojnë pushimet Kylie dhe Kendall Jenner është parajsa mbi tokë

Vendi ku po kalojnë pushimet Kylie dhe Kendall Jenner është parajsa mbi tokë

Kylie dhe Kendall Jenner po jetojnë si mbretëresha në kufirin jugor të Meksikës duke shijuar diellin në një kështjellë buzë detit, shkruan TMZ, trasnsmeton Insajderi.

Miliarderja dhe motra e saj modele prenotuan kështjellën super luksoze “Ocean de Sol de Oriente” në Costa Careyes

Vila me 6 dhoma gjumi ndodhet në majë të Gadishullit të La Estrellas – që është spanjisht për Yjet – dhe është e rrethuar nga një pishinë prej 360 gradësh që ofron pamje panoramike të oqeanit dhe plazhit.

Aty shkon mbi 6 mijë dollarë nata dhe ka vend për 12 persona por udhëtimi i vajzave është i rezervuar vetëm për Kylie, Kendall dhe Stassie Karanikolaou.

Më poshtë mund të shihni pamje brenda pronës luksoze. /Insajderi.com