“Verë e dashni”, publikohet bashkëpunimi i Korab Shaqirit me Bujar Qamilin

 “Verë e dashni”, publikohet bashkëpunimi i Korab Shaqirit me Bujar Qamilin

Korab Shaqiri ka bashkuar forcat me këngëtarin Bujar Qamili për këngën e re, shkruan Insajderi.

Projekti “Verë e dashni”, është publikuar sot ndërsa për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë Korab Shaqiri.

Aranzhimin e ka bërë Florent Boshnjaku derisa kënga është xhiruar në bregdet./ Insajderi.com