Vesa publikon imazhin e ëmbël të djalit

Vesa publikon imazhin e ëmbël të djalit

Vesa Luma po e shijon akoma më shumë kohë me djalin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, së bashku me familjen e saj ka kohë që po jeton në Zelandë të Re.

Nga atje ajo po ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj, sidomos gjatë kësaj kohe kur e gjithë bota po përballet me pandeminë.

Nëpërmjet disa postimeve të mëhershme ka treguar se tani më shumë se kurrë po kalojnë kohë bashkë si familje dhe po e shijon çdo detaj.

Ndërsa tani e ka publikuar imazhin e ëmbël të djalit i cili ia bën këngëtares mëngjeset më të mira.

 

View this post on Instagram

 

Mengjeset e mija plot drite🥰

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on