Veshjet më të bukura në “People’s Choice Awards 2020”

Veshjet më të bukura në “People’s Choice Awards 2020”

Eventi glamuroz “People’s Choice Awards” këtë vit u mbajt në Los Angeles me nikoqire Demi Lovaton.

Jennifer Lopez, Tracee Ellis Ross dhe Tyler Perry ishin ndër të nderuarit specialë të mbrëmjes, me Lopez që mori në shtëpi cmimin “Ikona e Popullit të vitit 2020”, shkruan Tv Insider, transmeton Insajderi.

E përveç ndarjes së çmimeve, një pjesë shumë e rëndësishme e mbrëmjes është edhe tapeti i kuq.

Çfarë veshën yjet? Shihni më poshtë. /Insajderi.com

Tracee Ellis Ross

Chrishell Stause

Tiffany Haddish

Bebe Rexha

Demi Lovato

Addison Rae

Jameela Jamil

Elizabeth Berkley

Christina Hendricks

Giuliana Rancic