“Vetëm heshtja nuk mjafton”, filmi më i frikshëm i vitit

“Vetëm heshtja nuk mjafton”, filmi më i frikshëm i vitit

“A Quiet Place II”, (Vetëm heshtja nuk mjafton) është  paralajmërimi i filmit të ri me zhanër “Horror”, nga Cineplex, njofton Insajderi.

Po ashtu, është publikuar dhe traileri I këtij filmi të cilin e kanë cilësuar si njërin prej filmave më të frikshëm të vitit.

“ Shikojeni trailerin e një prej horrorave më të frikshëm të vitit, A Quiet Place II 😱😱”.

Filmi pritetet të jet në sallat e Cineplex nga 27 maji 2021.

Ndërsa, disa nga filmat më të shikuar gjatë këtyre ditëve janë: “Those Who Wish Me Dead”, The Comeback Trail”, “Mortal Kombat”, “Nobody”, etj. /Insajderi.com