Victoria Beckham do të dizajnojë fustanin e të fejuarës së djalit të saj

Victoria Beckham do të dizajnojë fustanin e të fejuarës së djalit të saj

Dizajnerja dhe ish këngëtarja e “Spice Girls” do të bëjë dizajnin e gruas së ardhshme të djalit të saj, Nicole Peltz.

Sipas një burimi të brendshëm, Victoria kishte preferuar që fustanin e saj të e bëj dikush brenda familjes. Përpos kësaj ajo e ka mbuluar ‘nusen’ me dhurata, raporton Daily Mail, shkruan Insajdei.

Edhepse zgjidhja e parë e preferuar e Nicole kishte qenë dizajneri lebanez Elie Saab.

“Nicola kishte dëshiruar të vishte një fustan nga Elie Saab, sepse kishte veshur edhe më parë dizajne të tij, por tani ka vendosur të vesh fustanin e pregatitur nga Victoria.”

Victoria Beckham ka refuzuar të komentojë lidhur me këtë./Insajderi.com