Videoja e vajzës së Barack Obama-s fshihet nga TikTok pasi u bë virale

Videoja e vajzës së Barack Obama-s fshihet nga TikTok pasi u bë virale

Një video vallëzimi TikTok e vajzës së vogël të ish-presidentit Barack Obama, Sasha, është bërë virale nëpër platformat e mediave sociale, shkruan Neë York Post, transmeton Insajderi.

Videoja 15 sekondëshe, me këngën “Adderall (Corvette Corvette)” të artistit Popp Hunna, shihetSasha merreth shtatë personave, të gjithë pa maska dhe brenda asaj që duket të jetë një kuzhinë.

Grupi performon një vallëzim relativisht të ushtruar në video, i cili fillon me Sasha-n dhe miqtë e saj duke kënduar fjalën “k*rv”.

Videoja e TikTok është postuar nga një prej valltarëve në klip, jo Sasha, dhe postimi origjinal është hequr që atëherë. /Insajderi.com