Videoja më e ëmbël që do shihni sot – Andrra Destani na prezanton me të porsalindurin e saj

Videoja më e ëmbël që do shihni sot – Andrra Destani na prezanton me të porsalindurin e saj

Ayan, fëmija i dytë i Andrra Destanit me këngëtarin, Sinan Hoxha po feston njëmujorin e lindjes, njofton Insajderi.

Në rast të vecantë për familjen, Andrra publikoi edhe një video në llogarinë e saj në Instagram, ku zbulo për herë të parë portretin e ëmbël të vogëlushit.

Për realizimin e videos u përkujdes Rezarta Shkurta me kompaninë e saj “Hera”.

“Urimë njëmujori Ayan”, shkruan Destani në postimin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A n d rr a (@andrradestani)

Andrra dhe Sinani së pari herë u bënë prindër në vitin 2016 dhe martesa e tyre u bekua me një djalë që i lanë emrin Ansi. Pesë vjetorin ai do ta festojë si vëllai i madh i familjes. /Insajderi.com