Videoklipi i Elvana Gjatës nuk është i disponueshëm në vendin tonë, këngëtarja ka një arsyetim

Videoklipi i Elvana Gjatës nuk është i disponueshëm në vendin tonë, këngëtarja ka një arsyetim

Elvana Gjata sot ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.

“Off Guard”, mban titullin kënga e re të cilën e ka realizuar me reperin amerikan me famë botërore, Dolla $ign.

Por këtë videoklip të shumëpritur nuk po mund ta shohin dhe ta dëgjojnë shqiptarët, pasi që nuk është i disponueshëm në vendin tonë. E këngëtarja megjithatë ka dhënë një arsyetim përmes llogarisë së saj në Instagram.