Videoklipi i ri i Dua Lipës, 2 milionë klikime për 24 orë

Videoklipi i ri i Dua Lipës, 2 milionë klikime për 24 orë

Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore Dua Lipa dje ka publikuar videoklipin e saj më të ri të këngës me titull “New Rules”.

Kjo këngë e cila fillimisht u publikua më datë 2 qershor bashkë me albumin e saj të parë me titull “Dua Lipa”, po rezulton si shumë e suksesshme.

Videoklipi i kësaj kënge u publikua dje dhe ka arritur që për 24 orë të marrë më shumë se 2 milionë shikime në kanalin e saj në YouTube.

Insajderi sjell hulumtimin për historinë e EL Chapo`s kosovar: I burgosuri që përfitoi 11 tenderë