Vila superluksoze e Leonora Jakupit në Golem

Vila superluksoze e Leonora Jakupit në Golem

Leonora Jakupi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re para fansave dhe opinionit të gjerë.

Pos që është këngëtare, shumë pak dihet për jetën private të bukuroshen gjersa ka arrit ta fshej nga syri i publikut.

Ajo që deri më tani dihet se zeshkanen nuk e kemi parë në krah të ndonjë mashkulli, por që kohë pas kohe aktivizohet në rrjetet sociale.

Duket se artistja ka edhe një vilë superluksoze në qytetin turistik të Durrësit, përkatësisht në Golem.

Leonora së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale të villës gjersa në oborr mban edhe një breshkë të vogël.

Ndryshe, Jakupi gjatë ditës së sotme pritet të sjell video projektin më të ri muzikor, i cili do t’i përshtatet stinës së verës. /Telegrafi/