Vit i ri, ngjyrë e re flokësh për Loredanën

Vit i ri, ngjyrë e re flokësh për Loredanën

Loredana është vajza e suprizave – e së fundmi, befasia e radhës u rezervua për departamentin e bukurisë, njofton Insajderi.

Këtë vit të ri ajo nuk e nisi jo më si një bionde, sepse ato i lanë vend flokëve të shkurtër ngjyrë të errët.

Ajo ka bërë disa postime në llogarinë e saj me ngjyrën e re të flokëve, dhe shumë nga ndjekësit e saj shprehen se i shkojnë bukur asaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

E me që jemi në departamentin e bukurisë, reperja para tre javësh ka zbuluar se ka nisur edhe një linjë të produkteve të bukurisë. Në ndërkohë të gjitha fansat dhe entuziastët e grimit po presin se çfarë ka përgatitur ajo.

Sa i përket faqes zyrtare të brendit, paraqitet vetëm një njoftim se malli i ri vjen së shpejti. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 1218BEAUTY (@1218beauty)