Vjen reagimi i kaçurreles që u shoqëruar më Beartin

Vjen reagimi i kaçurreles që u shoqëruar më Beartin

Ish-protagonisti i “Për’puthen”, Beart Rexhepi, vazhdo të jetë i përfolur për jetën private në mediat rozë, shkruan Insajderi.

Lidhja e tij e më pas edhe ndarja me Tean u komentua gjerë e gjatë në media, ku pas ndarjes pati akuza nga dy palët.

Mirëpo, së fundi ka qarkulluar në rrjet një fotografi ku shihet Bearti pranë një vajzë për të cilën u aludua se janë në lidhje dashurie.

Juliana është vajza e cila u pa në krahët e Beartit dhe zgjodhi që të reagoj ndaj këtyre lajmeve, kështu duke na lënë të kuptojmë se dyshja janë vetëm miq të mirë dhe nuk kanë asgjë më shumë në mes vete./Insajderi.com