Will Smith fyen reperin 50 cent në një bisedë private për gruan e tij

Will Smith fyen reperin 50 cent në një bisedë private për gruan e tij

Në disa mesazhe private drejtuar Will Smith, reperi 50 Cent duket sikur është duke bërë shaka të këqija, kur pyet lidhur me aferën e tashmë ish-gruas së aktorit, Jada.

Jada dhe Will u bën bashkë për një intervistë të sinqertë, në emisionin e Jada’s në Facebook “Red Table Talk”.

Jada rrëfeu që kishte takuar këngëtarin August Alsina para katër vitesh, prej djalit të tyre Jaden. Ajo sqaroi që kishte filluar romancën me të vetëm pasi është divorcuar nga Will Smith.

Duket sikur reperi 50 Cent tentoi të nervozojë aktorin, duke i bërë pyetje të papërshtatshme në mesazhe private.

Si duket, Will Smith u prek prej këtyre pyetjeve, dhe në nervozë e sipër ofendoi reperin./Insajderi.com