Xhensila kapet ‘mat’, përdor photoshop në foton e saj

Xhensila kapet ‘mat’, përdor photoshop në foton e saj

Xhensila Myrtezaj pasi u bë nënë ka filluar të publikojë shumë foto ku vë në pah pjesën e belit super të hollë dhe rikthimin e trupit në formë në një kohë jashtëzakonisht të shkurtër.

Ndërkohë që ka vetëm një vit që ka sjellë në jetë Ajkën, Xhensila ka rikthyer linjat e saja, madje për të mos thënë që duket më në formë se para se të ishte shtatzënë.

Gjithsesi në një foto që ka publikuar vetëm para pak orësh, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka dalë krejtësisht blof me përdorimin e fotoshopit. Ajo shihet me një bark të sheshtë dhe bel të hollë por ne nuk po i gjejmë dot kërthizën!

Madje shumë komentues e kanë vënë re këtë gjë dhe me ironi shkruajnë: Ku e ke çuar kërthizën?’ ‘Mbase e ka çuar me pushime’.