Xhensila la ‘gojë hapur’ të gjithë me këtë pamje

Xhensila la ‘gojë hapur’ të gjithë me këtë pamje

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Pasi lindi vajzën ajo i është rikthyer karrierës së saj muzikore.

Krahas angazhimeve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Në fotot e fundit ajo shihet pa grim, por edhe e tillë po duket tejet bukur.