fbpx

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi sjellin këngën e re

Ardian Bujupi e Xhensila Myrtezaj kanë publikuar këngën e tyre më të re “Cika Cika”.

Teksti i kësaj kënge është bërë nga Endrit Mumajesi dhe Ardian Bujupi, transmeton Koha.net.

Producent i këngës është Master HP, kurse për videoklipin është përkujdesur Pro Video.