Xhensila Myrtezaj zbulon surprizën e madhe që po përgatit

Xhensila Myrtezaj zbulon surprizën e madhe që po përgatit

Pas shumë kohësh larg spektakleve, Xhensila Myrtezaja u ngjit në skenën e “The Voice Kids” për të dhuruar shumë emocione  me performancën e saj. Këngëtarja këndoi dy hitet e saj “Sekreti im” dhe “Çelësi i zemrës”.

Xhensila kishte zgjedhur të vishej me të bardha dhe shkëlqeu me performancën e saj.

Në fund ajo zbuloi surprizën që po përgatit dhe tregoi se së shpejto do të publikoj një album.