Yll Limani aksidentohet gjatë pushimeve në Shqipëri, përfundon në spital

Yll Limani aksidentohet gjatë pushimeve në Shqipëri, përfundon në spital

Këngëtari, Yll Limani ka treguar që i ka ndodhur një incident i vogël në fytyre gjatë pushimeve në bregdetin shqiptar.

Ai në një postim në Instagram ka treguar së në një lojë më gurë ai ka qarë pjesën mbi vetulla, çka është dashur edhe intervenimin nga mjekët për ta qepur plagën.

“Një incident i vockël nga një lojë e kotë me gurë në plazh”, ka shkruar ylli mbi fotografitë e postuara.

Në anën tjetër , Ylli ka qenë shumë i angazhuar më koncerte dhe mbrëmje muzikore këtë vite.

I njëjti po ashtu ka sjellur disa projekte por i fundit është bashkëpunimi më këngëtaren, Elvana Gjata i titulluar “Di&Marre” , që është gërshetim i dy projekteve në një.

Kënga deri më tani ka marrë mbi 14 milionë klikime në platformën Youtube./SHQIP.com