Zaimina ka ditëlindjen, publikon fotografi

Zaimina ka ditëlindjen, publikon fotografi

Këngëtarja, Zaimina Vasjari, ka mbushur 34 vjeç.

Ajo po feston ditëlindjen teksa ka publikuar një insta-storie.

“Shumë urime për mua”, shkruan Zaimina – teksa po bëhet gati për ndeje.

Këngëtarja njihet për fotografitë e saj tërheqëse dhe komentohet shume nga publiku. /Insajderi.com