Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë martuar?

Zayn Malik dhe Gigi Hadid janë martuar?

Zayn Malik dhe Gigi Hadid besohet se janë martuar sipas bashkëpunëtorit të këngëtarit Ingrid Michaelson.

Sipas tij, këngëtari dhe supermodelja janë tashmë të martuar dhe i ka mbajtur gjërat për vete pasi ai është një person jashtëzakonisht privat.

Gjatë një sesioni live në Instagram, Michaelson tha se këngëtari është “një person shumë privat dhe tani është i martuar me fëmijë, kështu që ai bën gjërat si do vetë”, njofton Insajderi.

Në shtator të vitit 2020, çifti i famshëm mirëpritën fëmijën e tyre të parë. Në jetë erdhi një vajzë dhe lajmin e mirë e bënë të ditur vetë prindërit në rrjetet e tyre sociale. /Insajderi.com