Zbulohet çmimi marramendës i makinës së Adelina Tahirit

Zbulohet çmimi marramendës i makinës së Adelina Tahirit

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është kthyer në figurat më të përfolura të shoëbizit që nga martesa e saj me biznesmenin maqedonas e të cilët kanë një diferenc të madhe në moshë.

Tahiri së bashku me bashkëshortin gëzojnë edhe një djalë i cili quhet Jon, fotografitë e të cilit kanë mbuluar profilin e Instagramit të saj.

Ndërsa në një postim në Instastory ajo ka filmuar një makinë të bardhë ‘BMW’, çmimi i të cilës është 111,900 euro.

Makina e saj është e serisë së tetë të këtij lloji dhe renditen e nënta me radhë në makinat më luksoze sportive.

Ndër te tjera ajo duket se është tejet e lumtur me jetën e bashkëshortore e cila pos lumturisë e përcjell edhe luksi.